Badanie na SARS-CoV-2

Formularz rejestracyjny na badanie w kierunku SARS-CoV-2 metodą rt-PCR

Informacje

Oferujemy testy molekularno-genetyczne na obecność SARS-CoV-2 metodą real-time PCR. Badanie stosowane w diagnostyce COVID-19.
Koszt - 580 zł

Centrum testowe COVID-19 drive-thru działa od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-14.00 oraz w soboty w godzinach 10.00-13.00, zlokalizowanym na parkingu przy ulicy Eskadrowej (przy zjeździe na Zdroje tuż przy przystanku szybkiego tramwaju).

Możesz wykonać test na obecność koronawirusa nie wysiadając z samochodu!

Testy wykonywane są przez laboratorium diagnostyczne Meditest. Laboratorium akredytowane jest przez Ministerstwo Zdrowia do wykonywana testów genetycznych na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.
Meditest wpisany jest na listę laboratoriów COVID-19 Ministerstwa Zdrowia.

Więcej o Meditest można się dowiedzieć na stronie www.meditest.pl

Athena Med i Meditest działają we współpracy z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w uzgodnieniu z Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym, Wojewodą Zachodniopomorskim oraz Prezydentem Szczecina.

Szczegółowe informacje TUTAJ

Rejestracja, miejsce i godziny badania

Aby wykonać badanie należy:
- wypełnić formularz on-line na stronie www.athenamed.pl/badanie i tam dokonać opłaty
lub
- dokonać rejestracji w miejscu pobierania wymazów i tam opłacić badanie kartą płatniczą.

Do centrum testowego należy przyjechać samochodem. Wjazd do punktu jest możliwy tylko dla aut osobowych. Pacjenci podróżujący inną formą transportu (rower, komunikacja miejska, pieszo itd.), nie zostaną dopuszczeni do badania.

Trzeba mieć przy sobie dokument umożliwiający identyfikację osoby.

Jak dojechać

Punkt, w którym wykonywane są badania, znajduje się na parkingu przy przystanku szybkiego tramwaju przy ulicy Eskadrowej a lotniskiem Dąbie. Najprościej dojechać do niego, jadąc w kierunku miasta skręcić tuż za przystankiem szybkiego tramwaju w prawo na parking.

Kontakt Athena Med